Saints Row IV: Re-Elected - Nintendo Switch

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Jste prezident Spojených států amerických a musíte zachránit nás všechny na Zemi. Šéf Svatých byl zvolen do úřadu prezidenta Spojených států, ale Svatí se teprve rozjíždějí.Po katastrofální invazi mimozemšťanů na Zemi, které vede vládce Zinyak, byli Svatí přeneseni do bizarní simulace Steelportu. S novými i starými parťáky po svém boku a arzenálem super schopností a podivných zbraní musí bojovat, aby osvobodili lidstvo z mentálního vězení taťky Zinyaka.Svatí přešli od drogového doupěte přes apartmán až po Bílý dům – ale nyní je na vás, abyste zachránili svět před Zinyakem a jeho mimozemskou říší a spasili lidstvo v té nejdivočejší hře v otevřeném světě všech dob, kterou si můžete poprvé zahrát na Nintendo Switch™.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12121
449 Kč
Saints Row IV: Re-Elected - Nintendo Switch
Neohodnoceno

Saints Row IV: Re-Elected - Nintendo Switch

Americký sen – Hrajte za prezidenta Spojených států v divokém příběhu, který se táhne napříč staletími, časem i prostorem. Je na vás, abyste zachránili svět, nyní poprvé na Nintendo Switch™.

Análisis Saints Row IV Re-elected para Nintendo Switch - reelegida como la  aventura más loca de 2020 | Hobbyconsolas

Superhrdina z Bílého domu – Skákejte přes budovy. Zabíjejte lidi myšlenkou. Vrhejte se na tanky. To je jen pár schopností, které budete moct na své výpravě používat.

Mimozemské ničivé hračky – Chopte se působivého arzenálu mimozemských zbraní a vozidel. Nafukovací paprsek, polarizátor, dezintegrátor a spousta dalšího vybavení je vám k dispozici.

Saints Row IV: Re-Elected for Nintendo Switch Review | Attack of the Fanboy

Vlastní zbraně, vlastní chaos – Upravili jste si postavu. Upravili jste si oblečení. A nyní máte i výkonný systém pro úpravu zbraní.

Dynamické duo – Plynulá dynamická kooperace, která je v sérii Saints Row standardem, je ještě lepší. Co je lepší než jeden zlomyslný prezident se super schopnostmi? No přece dva!

Kompletní zvovuzvolení – Saints Row IV Re-Elected obsahuje úžasných 25 balíčků DLC, včetně Dubstep Gun (Remix) Pack, Presidential Pack, Commander-In-Chief Pack a dvou chválených epizodních příběhových přídavků: Enter The Dominatrix a How The Saints Save Christmas.

Amazon.com: Saints Row IV Re-Elected (Nintendo Switch) : Video Games

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, Střílečky
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: