Satisfactory - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam GIFT - Aktivace

Satisfactory je first-person open-world stavební hra s nádechem průzkumu a boje. Hrajte sami nebo s přáteli, prozkoumejte cizí planetu, vytvořte vícepodlažní továrny a vstupte do nebe dopravního pásu!
Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 3757
489 Kč
Satisfactory - PC
Neohodnoceno
ZmMQMCTf3jb EB2QQzZv B8Sqlzm dz76C2Xu7IVT5Y 350x200 2x 0
Novinka

Satisfactory - PC

Satisfactory je first-person open-world tovární stavební hra s nádechem průzkumu a boje. Hrajte sami nebo s přáteli, prozkoumejte mimozemskou planetu, vytvořte vícepodlažní továrny a vstupte do nebe dopravního pásu!

Stavte
Dobýt přírodu budováním mohutných továren po celé zemi. Rozšiřte se kamkoli a jakkoli chcete. Planeta je plná cenných přírodních zdrojů, které čekají na využití. Jako zaměstnanec FICSIT je vaší povinností se ujistit, že jsou dobře využity.

Automatizujte
Postavte své továrny s laskavou dokonalostí nebo vytvořte složité pásy dopravních pásů, které splní všechny vaše potřeby. Automatizujte nákladní automobily a vlaky, abyste dosáhli na vzdálená základna a zajistili správnou manipulaci s kapalinami jejich přepravou v potrubí. Je to všechno o minimalizaci manuální práce!

Prozkoumávejte
Vydejte se na expedice hledat nové materiály a nezapomeňte vše dobře využít. Příroda je na vaší sklizni! K dispozici máte vozidla, jetpacky, skákací podložky a další, které vám usnadní průzkum. Vybavte také správné bezpečnostní vybavení, pro případ, že narazíte na místní divokou zvěř.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: