SCUM - PC

1 hodnocení

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Jedná se o zajímavou multiplayer hru v otevřeném světě, kde budete muset přežit s různými hráči. Pokuste se neustále mířit výše. Je zapotřebí mít dostatek schopností a znalosti pro ultimátní zbraně. Jedná se o otevřený svět pro více hráčů. Hra nabízí spoustu možností, jak si svého hrdinu upravit k obrazu svému a zároveň vylepšit na vysokou úroveň. Je potřeba neustále získávat nové schopnosti, skvělé zbraně, se kterými se proti nepřátelům postavíte. 

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1882
329 Kč
SCUM - PC
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

SCUM

SCUM má za cíl vyvinout hru na přežití pro více hráčů s otevřeným světem s bezprecedentní úrovní přizpůsobení, kontroly a postupu, kde znalosti a dovednosti jsou nejvyšší zbraní pro dlouhodobé přežití. Kombinace metodického plánování a řízení přežití je hardcore s volitelnými událostmi PvP, které jsou k dispozici každému kdykoliv. SCUM nabízí jedinečnou rovnováhu mezi simulací a akcí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: