Sekiro Shadows Die Twice - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam GIFT - Aktivace

Nezemřete jen tak. V Sekiro: Shadows Die Twice od tvůrcůSekiro Shadows Die Twice z FromSoftware, stojících za takovými peckami jako je Bloodborne a série Dark Souls se dočkáte temného fantasy se zbrusu novou hratelností.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 961
1 609 Kč
Sekiro Shadows Die Twice - PC
Neohodnoceno

Sekiro Shadows Die Twice

 

Vývojářské studio FromSoftware, které stojí za slavnými tituly jako Bloodborne nebo Dark Souls, vás vezme na výpravu do jednoho z nejkrvavějších období japonských dějin. V této akční adventuře s prvky fantasy a RPG se vžijete do role „jednorukého vlka“, zneuctěného a znetvořeného bojovníka, který jen štěstím unikl smrti. Nyní se vydává na záchranu mladého lorda, ale cestu si bude muset probojovat přes množství nepřátel. Kromě meče a své protetické ruky bude muset kombinovat řadu dalších nástrojů a schopností, jako je například neviditelnost. Vydejte se vstříc dobrodružstvím, objevujte pečlivě zpracovaný herní svět, hledejte užitečné nástroje a poznávejte další hrdiny.

 

 

Výprava do japonských dějin

Příběh hry se odehrává na konci 16. století v etapě japonských dějin, která se nazývá Sengoku nebo období válčících států. Čeká na vás temný a krvavý herní svět, ve kterém vám neustále hrozí nebezpečí, ale zároveň si vás získá svou autentičností.
Výprava do japonských dějin

V kůži zkušeného nindži

Hlavním hrdinou hry je zkušený a životem zocelený válečník – „jednoruký vlk“. Poté, co jen o vlásek unikne smrti rukou temného samuraje Ashiny, se vrací v plné síle s novou protetickou rukou, kterou můžete postupně vylepšovat a doplňovat o nástroje.
V kůži zkušeného nindži

Boj na život a na smrt

Po únosu mladého lorda se „jednoruký vlk“, který je zavázán jeho ochranou, musí vydat na jeho záchranu. A je připravený na cestě za pomstou obětovat všechno, dokonce i svůj život. Při tomto nebezpečném dobrodružství bude muset čelit mnoha různorodým nepřátelům.
Boj na život a na smrt

Propližte se hrou

V soubojích muže proti muži si nevystačí pouze s dobře nabroušeným mečem a dalšími zbraněmi, ale bude potřebovat také dostatek intuice. Základní mechaniku hry tvoří průzkum, během kterého hrdina může využívat svou neviditelnost a objevovat nové cesty i nástroje.
Propližte se hrou

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, RPG
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: