Stellaris: Galactic Paragons

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Ať už vládnete galaxii z můstku své vlajkové lodi, nebo z honosného hlavního města svého velkolepého domovského světa, Overlord vám poskytne následující výhody vůdcovství

Jedná se pouze o rozšíření! Je potřeba vlastnit základní hru Stellaris!

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12361
382 Kč
Stellaris: Galactic Paragons
Neohodnoceno

Stellaris: Galactic Paragons - PC

Vládci určují pravidla

Nové mechaniky vazalství vám umožní určit roli vašich nových poddaných - vytvořte nové specializované říše, které se stanou ekonomickými velmocemi, vojenskými specialisty a technologickými tvůrci. Vyjednávejte nebo vyžadujte smlouvy a dohody mezi svými vazaly, abyste určili budoucnost desítek světů, a sklízejte z toho výhody!

Galactic Paragons is Available Now! | Paradox Interactive Forums

Sjednocená galaxie (pod tvým vedením)

Vyhledejte a sjednoťte rozptýlené říše po hvězdách! Při prozkoumávání rozlehlé galaxie narazíte na další unikátní enklávy lidí, od tajemných šroubovic až po militaristické žoldáky a mazané zachránce. Navážete vzájemně výhodné vztahy a získáte jejich jedinečné služby, nebo se podřídí vaší vládě silou?

Galactic Paragons and 3.8 “Gemini” update available now! - Paradox  Interactive

Pět nových původů, kterým můžete vládnout

Prakem ke hvězdám - Nedaleko vaší domovské planety byly objeveny zničené zbytky kvantového katapultu - jaká tajemství by mohl odhalit, pokud budou vaši lidé dost chytří na to, aby ho znovu zprovoznili?

Podzemí - Váš druh se přizpůsobil životu v podzemí a vyniká v hornictví a archeologii. Podívejte se, co vás čeká daleko, daleko nad povrchem!

Učitelé z rubáše - Rozvíjejíce se v kontaktu se zvědavými psiony známými jako Šroubovice, se vaše říše naučila leccos o rozšiřování jejich mysli!

Progenitorský úl - Pod tvým vedením může tato úlová říše dosáhnout více než kdykoli předtím... ale bez tvého vedení se úl propadne do záhuby!

Galaktická rada je rozsáhlá a plná osobností! Přidejte do svých říší galaktické paragony a zažijte novou úroveň charakteru a příběhu, kdy velcí vůdci stoupají do mocenských pozic a následují vaše vedení ke hvězdám. Díky exkluzivním doplňkům zcela nové mechaniky Rady, vůdcům, které můžete formovat, aby posílili vizi vašeho impéria, novým občanům a mnohému dalšímu bude Galactic Paragons utvářet budoucnost způsobem, jaký galaxie ještě neviděla.

Stellaris Dev Diary #297 - Leaders, The Council, and Agendas | Paradox  Interactive Forums

Mezi vlastnosti hry Galactic Paragons patří

NOVÉ MECHANISMY RADY - Přidělujte vůdce na důležité pozice a stanovujte agendu, abyste mohli řídit své impérium podle svých představ. Ve hře Galactic Paragons najdete desítky unikátních funkcí v radě podle typu vaší civilizace a vlády a odemknete si další pozice podle toho, jak se bude vaše říše vyvíjet!

NOVÍ DYNAMIČTÍ VŮDCI - Najímejte, vylepšujte a sledujte vůdce svého impéria v průběhu věků! Můžete je formovat výběrem jejich vlastností, volbou třídy veteránů a vést je vstříc jejich osudu, a to až do jejich odchodu do důchodu - nebo zániku!

POZNEJTE GALAKTICKÉ HRDINY - Přilákejte do své rady slavné paragony: jedineční vůdci s vlastním uměním, událostmi a příběhy se mohou připojit k vaší říši a přinést vaší vládě vlastní výhody. Nebo objevte čtyři legendární paragony se složitými řetězci událostí a jedinečnými mechanikami!

NOVÉ TRADICE, OBČANSKÉ ZVYKLOSTI A DALŠÍ

Nový Origin "Pod jednou vládou", který vypráví příběh vůdce, který založil vaši říši.

Stellaris Dev Diary #296 - Announcing Galactic Paragons | Paradox  Interactive Forums

Osm nových Občanek zaměřených na vůdcovství, od zvěčnění osobností minulých vůdců v digitálních archivech až po silně optimalizovaný výběr rady prostřednictvím korporátní charty. 12 nových tříd veteránů.

Stovky nových vlastností vůdců.

Dva nové stromy tradic, které hráčům poskytují nové edikty a vylepšené vůdce.

Nové lodě, umění a příběhový obsah

Stellaris Dev Diary #296 - Announcing Galactic Paragons | Paradox  Interactive Forums

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie, Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: