Stellaris: MegaCorp

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

 Kdo se tehdy nebál investovat do vesmírných programů je dnes boháčem!

Jedná se pouze o rozšíření! Je potřeba vlastnit základní hru Stellaris!

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 91OBN10
265 Kč
Stellaris: MegaCorp
Neohodnoceno

Stellaris: MegaCorp - PC

Ekonomika je stále středobodem zájmu drtivé většiny ras, neboť životní úroveň je alfou a omegou pro společnosti, které se nachází ve strategickém rozšíření Stellaris MegaCorp.

Propojení světů začíná být čím dál, tím reálnější. Hráč se totiž konečně dostává do vedoucího křesla jedné z největších ekonomických firem, které se, právě díky rozšíření, objevili mezi ostatními frakcemi. Výsledek ekonomického hospodaření firmy byl natolik plusový, že hráč mohl začít s výstavbou nových poboček na jednotlivých světech.

Save 50% on Stellaris: MegaCorp on Steam

Kromě důrazu na ekonomický model se zvyšuje i počet obyvatelstva měst, které lze nakonec spojit do jednoho obrovského celku. Novinkou jsou také kočovné karavany, které cestují napříč celým širým vesmírem a vždy mají zajímavé předměty po ruce. Nechybí ani galaktické trhy s otroky, které hráč může nakupovat, jak se mu zlíbí. Vše doprovází výborná grafika a poutavé ozvučení.

Buduj svou novou korporaci!

Stellaris: MegaCorp - It's Just Good Business - YouTube

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie, Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: