Vážení zákazníci, mnohokrát se Vám omlouváme za případné vzniklé prodlevy v odeslání/vrácení objednávek, vzniklé kvůli technické odstávce. Předem Vám děkujeme za strpení na dokončení údržby a doručení produktů.

Stellaris: Aquatics Species Pack

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Vžijte se do života mořeplavecké civilizace a proplouvejte otevřenými prostory galaxie s dosud nejúchvatnějším balíčkem pro Stellaris: balíčkem Aquatics Species Pack!

Nechte do Stellarisu vtrhnout vlnu nových přizpůsobitelných možností pro vaši říši s pokladnicí portrétů nových druhů, sadou lodí, původem a dalšími možnostmi.

Jedná se pouze o rozšíření! Je potřeba vlastnit základní hru Stellaris!

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 91OBN11
224 Kč
Stellaris: Aquatics Species Pack
Neohodnoceno

Stellaris Aquatics Species Pack - PC

Připněte si ploutve a nádrž a ponořte se do mořského světa v balíčku Aquatics Species Pack

  • Tady jsou draci!: Tato prastará mýtická bestie se potuluje po vašem domovském světě a její tmavě modré šupiny obíhají kolem vašeho skromného království. Váš vztah k tomuto hrdému stvoření určí, kam až bude ochotné zajít, aby vás buď bránilo, nebo zničilo... bylo by moudré vyhnout se jeho nespokojenosti.
  • Oceánský ráj: Tyto mírumilovné civilizace vedou poklidný život v bohatém prostředí. Nemají žádné přirozené nepřátele, stejně jako zásoby potravin a bonusy, a tak si mohou užívat neomezeného růstu a bohatství.

Stellaris: Aquatics Species Pack on Steam

NOVÁ VLASTNOST

Vodní: Když se druhy vyvinou tak, aby se jim dařilo na oceánských světech, jsou na ostatních také stereotypní "ryby na suchu".

NOVÝ OBYVATEL

Rybáři: Bohatství moře: čerstvé mořské plody a vzácné perly jsou jen některé z výhod života mořeplavců. Navštivte zemědělské oblasti a zpeněžte toto cenné spotřební zboží.

NOVÁ VÝHODA ASCENSION

Hydrocentrála: Už jsi někdy nesl něco těžkého pod vodou? Je to jednodušší, že? Když trávíte většinu času pod vodou, přijdete na levnější a rychlejší metody úpravy prostředí. Terraformujte planety na oceánské světy nebo je zvětšujte získáváním vody z jiných planet. Stavějte vesmírné hrady z písku!

Stellaris: Aquatics Species Pack - Paradox Interactive

Nová sada lodí s elegantním vzhledem, navržená tak, aby vám pomohla proplout jachtou vesmírem.

  • Nový vodní drak: Nový majestátní vesmírný drak nyní bude zdobit hvězdy.
  • Nový poradce: Vydejte se na cestu do vesmíru: Plavte se po hvězdách spolu s hlasem poradce Seafarera, inspirovaným dobrodružnou literaturou z prostředí velkých moří.

15 nových akvatických portrétů, které vám pomohou přijmout vaši novou rybí existenci.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie, Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: