Super Mario Odyssey - Nintendo Switch

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Známý videoherní hrdina se poprvé vrhá do otevřeného světa, aby se znovu pokusil zachránit princeznu Peach. Při dobrodružné výpravě se mu do cesty napříč několika unikátními lokacemi postaví notoricky známí nepřátelé i zcela noví protivníci. K porážce nejen jich, ale i padoucha Browsera, mu v tomto díle pomůže Cappy, díky kterému může Mario dělat větší skoky či ovládat své nepřátele a okolní předměty.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12223
1 619 Kč
Super Mario Odyssey - Nintendo Switch
Neohodnoceno

Super Mario Odyssey - Nintendo Switch

Procestujte svět

Mario vyskočil z Mushroom Kingdom, aby se vrhl do otevřeného světa plného různorodých lokací. Při napínavém dobrodružství navštívíte ulice velkoměsta New Donk City, prozkoumáte tajemné trosky, hluboké lesy, průzračná jezera či dechberoucí vodopády.

Procestujte svět

Zachraňte princeznu Peach!

Italský instalatér už sice nepobíhá po svém původním království, ale jeho úkol zůstává stále stejný! Musí zachránit princeznu Peach ze spárů odporného Browsera, který ji unesl a chce si ji při okázalé svatbě vzít za ženu.

Zachraňte princeznu Peach!

Šikovný pomocník

Hlavní hrdina se v tomto díle na záchrannou výpravu nevydává sám, našel si totiž šikovného kamaráda Cappyho, který na sebe vzal podobu jeho červené kšiltovky. S její pomocí může Mario skákat ještě výš a zároveň ovládnout své nepřátele i různé předměty.

Šikovný pomocník

Exkluzivní obleky

Přiložte k Nintendu postavičky ammibo, včetně speciálních svatebních, a odemkněte tak dodatečné obleky, bonusy či pomocníky k záchraně princezny Peach. Pokud doma žádné nemáte, nemusíte zoufat, veškeré obleky je možné ve hře odemknout svépomocí!

Exkluzivní obleky

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: