The Sims 4: Návštěva v Lázních

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

origin Origin - Aktivace

Vychutnejte si své Simíky na dni rozmazlování s The Sims ™ 4 Spa Day. Navštivte zcela nové lázně Perfect Balance Spa, kde si můžete dopřát revitalizující masáž, nebo si nacvičte zcela nové wellness dovednosti pomocí jógy. Po relaxační bahenní lázni vstupte do sauny, aby se rozplynuly každodenní stresy. Získáte také celou řadu zcela nových předmětů a dekorací, takže můžete svůj domov zabalit do takového klidu, že si vaši Simíci najdou svůj vnitřní klid.

DLC ke hře The Sims 4. Základní hru je nutné pro hraní vlastnit.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 985
483 Kč
The Sims 4: Návštěva v Lázních
Neohodnoceno

The Sims 4: Návštěva v Lázních


Zcela nové místo: Perfect Balance Spa - Toto zcela nové místo nabízí klidnou a příjemnou atmosféru plnou jedinečných aktivit a vybavení, které jistě znovu nabijí energii i těm nejvíce stresovaným Simíkům. Vyberte si ze čtyř předem připravených míst nebo si postavte jedno ze svých vlastních.
Zaměření na wellness - S novou dovedností wellness se Simíci mohou stát pány své mysli, těla a emocí. Jak vaši Simíci vylepšují tuto novou dovednost pomocí jógy a meditace, odemknou sílu levitace a teleportace!
Masáž. Parní. Odpočiňte si. - Od reflexologie po masáž kamenem mohou vaši Simíci nyní přijímat a provádět různé masáže, které nabízejí řadu výhod. Oddýchněte si a odpočiňte si ve zcela nové sauně, zatímco zlomyslní Simíci mohou vytáhnout páchnoucí žert nebo dva.
Vklouzněte do pohodlí - Vaši Simíci nebudou muset obětovat styl pro pohodlí díky nové kolekci stylově ležérního domácího oblečení a účesů bez námahy.
Stavte Zen způsoby - přidejte bahenní koupel a nainstalujte nové akvárium tropických ryb. Přeneste si do svého Simíka veškeré relaxační vybavení a vybavení!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Origin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: