The Sims 4: Parádní pletení

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

origin Origin - Aktivace

¨

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě Origin.Popadněte přízi a pletací jehlice - v balíčku The Sims ™ 4 Nifty Knitting Stuff Pack si Sims může vytvořit vlastní oblečení, hračky a bytový dekor pletařského! 
DLC ke hře The Sims 4. Základní hru je nutné pro hraní vlastnit.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1676
299 Kč
The Sims 4: Parádní pletení
Neohodnoceno

The Sims 4: Parádní pletení

Malí i staří Simíci se mohou posadit do svého nového houpacího křesla a začít s tvorbou. Až budete hotovi, vytvořte si ručně vyráběné styly nebo je prodejte na nové platformě online nakupování Plopsy.Získejte pletené s tím - Pletené oblečení pro celou rodinu, nebo zdobí pletené věšáky na rostliny, koberečky, a dokonce i hračky pro děti! Jakmile si své dovednosti rozšíříte, naučte ostatní Simíky předávat své znalosti o pletení.Připravte se na rock - sesaďte se do jedné ze 4 nových variant houpacího křesla, abyste si odpočinuli, pletli, zdřímli nebo četli knihu. Starší Simové mají také novou interakci Reminiscence. Vzpomeňte na dny mládí, které prošly v naprostém pohodlí.Nakupujte online s Plopsy - Čím více pletete, tím více můžete vydělat na Plopsy, novém online řemeslném trhu. Seznam nebo koupit vše, od ponožek přes svetry až po obrazy a dřevozpracující projekty.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Origin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: