The Sims 4: Roční období

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

origin Origin - Aktivace

Využijte co nejvíce možností, které vám skýtá celoroční počasí, od mrazivých sněhových vánic až po spalující vedro – každý svět je ovlivněn ročním obdobím jedinečným způsobem. Vytvářejte zimní příběhy s bruslením, spřátelte se s kouzelným strašákem hlídajícím podzimní úrodu, užijte si jarní radovánky s lijákem nebo uspořádejte letní bazénovou party.
DLC ke hře The Sims 4. Základní hru je nutné pro hraní vlastnit na platformě Origin.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 300
459 Kč
The Sims 4: Roční období
Neohodnoceno
The Sims 4: Roční období
 
Zažívejte s vašimi Simíky nová dobrodružství díky tomuto novému vylepšení. Uspořádejte bazénovou párty v dešti, pošlete Simíka bruslit, nebo se začněte věnovat zahradničení. Novinek je v tomto rozšíření opravdu nepřeberné množství, ale více než neotřelé účesy a nové designové kousky oblečení se můžete těšit na nekonečné řady nového nábytku. Novinka již podle svého názvu cílí především na hlavní události spojené s ročními obdobími, jako jsou Halloween a Vánoce, ale kromě ozdob a tématických dekorací naleznete mezi novinkami plno nových poliček, stolů, křesel, schodů, dveří a dalších předmětů.
 
 

Jaro, léto, podzim a zima

Vaši Simíci nově upírají svoji pozornost také ročnímu období a jejich chování se liší v závislosti na aktuálním počasí a ročním období. Vy, jakožto tvůrce a správce světa, který dokáže přivolat bouřku i spustit sněhovou bouři, máte pochopitelně moc měnit dle libosti počasí a dokonce i samotná roční období.
Jaro, léto, podzim a zima

Oslavujte

Různá roční období s sebou přináší i různé významné svátky a události. Dejte si záležet na oslavách a nezapomeňte důkladně a především tematicky vyzdobit vás příbytek, protože si pro vás grafici připravili množství nových dekorativních prvků, které do vašeho obydlí skvěle zapadnou.
 
Oslavujte
 

Vášeň k zahradničení

Toto rozšíření nabízí i možnost rozvíjet svoji kariéru v oblasti pěstování rostlin. Postupným získáváním zkušeností a nabýváním nových dovedností se naučíte vytvářet nová a hezčí květinová aranžmá a dekorace po celém městě. Mimo aranžování květin se váš Simík může zaměřit také na poněkud vědečtější pojetí rostlin a stát se tak například botanikem, nebo psát o rostlinách různé odborné texty.
Vášeň k zahradničení

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Origin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: