The Sims 4: Zahrada za domem

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

origin Origin - Aktivace

Dopřejte svým Simíkům dvorek, který si mohou opravdu užít s The Sims ™ 4 Backyard Stuff! Přidejte zábavné tobogány a barevné nové objekty, které okoření prostor. Vklouzněte do něčeho trochu pohodlnějšího a nezapomeňte mít po ruce spoustu limonády.
DLC ke hře The Sims 4. Základní hru je nutné pro hraní vlastnit.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1692
279 Kč
The Sims 4: Zahrada za domem
Neohodnoceno

 

The Sims 4: Zahrada za domem

 

Nasajte zábavu. Nechte své Simíky vychladnout a předvést se na dvou zcela nových tobogánech na trávníku. Proveďte pro své publikum různé triky, jako je surfování po křídlech žraločích čelistí. Pak přidejte trochu mýdla - protože všechno je lepší s bublinkami!

Přizpůsobte si venkovní dekor. Přidejte svůj osobní kontakt s dekorativními světly a možná sadou rostlin v květináčích. Dopřejte svým Simíkům a jejich hostům skvělé místo pro trávení času s vícebarevným terasovým nábytkem. A nezapomeňte na uklidňující sadu zvonkohry nebo krmítko pro ptáky, aby byl váš osobní útěk Simíků kompletní.

Salonek v neformální módě. Je rozhodně čas se obléknout nějakým zábavným oblečením. Vaši Simíci mohou své vlasy opravdu nechat spadnout s uvolněnými novými styly, které vypadají skvěle při popíjení ledového čaje!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Origin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: