Trackmania Turbo - Xbox One

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Jak je již u her z rodiny Trackmania zvykem, i nová Trackmania Turbo bude jednoduchá pro uchopení, ale náročná pro dokonalé ovládnutí. Zažijte bezprostřední zábavu sami, nebo se svými přáteli, ať už na jednom zařízení, či online!

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 5355
375 Kč
Trackmania Turbo - Xbox One
Neohodnoceno

Trackmania Turbo

Jak je již u her z rodiny Trackmania zvykem, i nová Trackmania Turbo bude jednoduchá pro uchopení, ale náročná pro dokonalé ovládnutí. Zažijte bezprostřední zábavu sami, nebo se svými přáteli, ať už na jednom zařízení, či online! 4 různá prostředí · Lagoon Rollercoaster - Popřete gravitaci na tropickém souostroví · International Stadium - Vaše umění a přesnost jsou v tomto prostředí zaměřeném na nejlepší výkony klíčem · Canyon Drift - Prodriftujte se skrze toto severoamerické údolí! · Dirty Valley - Kopcovitý terén zaručuje velkou porci zábavy plné skoků! Kampaň Otestujte své dovednosti, vyhrávejte medaile, odemkněte až 200 jedinečných tratí napříč pěti obtížnostmi a postupujte po celosvětovém žebříčku! Double driver Dva hráči, dva ovladače, jedno auto! Zábava zaručena! Trackbuilder V tomto kompletně vybaveném editoru tratí můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit si tu nejzábavnější trať přesně podle Vašich představ! Můžete také využít náhodně vygenerovanou a vyzvat ostatní hráče na území nikoho!

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Závodní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: