Vážení zákazníci, mnohokrát se Vám omlouváme za případné vzniklé prodlevy v odeslání/vrácení objednávek, vzniklé kvůli technické odstávce. Předem Vám děkujeme za strpení na dokončení údržby a doručení produktů.

Valiant Hearts: The Great War - Nintendo Switch

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Ve hře Valiant Hearts: The Great War jsou v průběhu hry životy všech postav neoddělitelně spjaty. Přátelství, láska, oběti a tragédie potkávají každého z nich, když si navzájem pomáhají zachovat lidskost navzdory hrůzám války. ANIMOVANÉ KOMIKSOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ Prozkoumejte vysoce stylizovaný svět při hraní Valiant Hearts: The Great War. PRŮZKUM, HÁDANKY A AKCE, Propližte se za nepřátelské linie a řešte hádanky ve snaze přežít.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 12256
227 Kč
Valiant Hearts: The Great War - Nintendo Switch
Neohodnoceno

Valiant Hearts: The Great War - Nintendo Switch

Dojemná a emotivní plošinová adventura, která se odehrává během první světové války. Hráči se setkají s pěti neobvyklými hrdiny, kteří jsou propojeni osudem války, a budou muset spolupracovat a překonávat náročné překážky, aby zachránili své blízké a pomohli ukončit konflikt. Hra nabízí poutavý příběh plný napětí, záhad a emocí, který dokáže oslovit každého hráče. S unikátním vizuálním stylem inspirovaným válečnou propagandou z první světové války, skvělým soundtrackem a záhadami, které budou hráče nutit k přemýšlení, je Valiant Hearts: The Great War jedinečný zážitek, který určitě stojí za to vyzkoušet.

Tales of tremendous sacrifice enshrined in 'Valiant Hearts: The Great War'  | GMA News Online

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Adventura, Historický
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: