Zombie Army Trilogy - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Zombie Army Trilogy je kompilace, pokračování a zároveň remake. Obsahuje oba předchozí díly (Sniper Elite: Nazi Zombie Army a Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2), přináší novou kampaň a na to hromady změn v technické stránce, herních mechanismech a hratelnosti.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 1860
89 Kč
Zombie Army Trilogy - PC
Neohodnoceno

Zombie Army Trilogy - PC

Nová kampaň navazuje příběhově na předchozí díl a obsahuje rovněž pět částí. Grafická stránka hry byla vylepšena, k dispozici jsou čtyři nové charaktery (ženské variace na původní mužské postavy) a přibyli noví nepřátelé. Hráči se zapotí nejen díky nové obtížnosti, ale také díky novým animacím starých nepřátel. Např. řadový zombík se může plazit po zemi, pokud mu ustřelíte obě končetiny. Upraveny byly statistiky zbraní i nepřátel, které mají přispět k větší výzvě a vyváženosti.

Všechny změny jsou zpětně kompatibilní i s původními kampaněmi, hráči si tedy můžou zahrát znovu oba předchozí díly trochu jinak.

Nově je k dispozici také Horde mód, ve kterém se přeživší brání proti vlnám nepřátel a snaží se získat nejvyšší skóre. Stejně jako předchozí díly je i Zombie Army Trilogy zaměřen především na hru v kooperativním režimu až čtyř hráčů.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: