Anno 1800 Season 3 Pass - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Jedná se o třetí sezónu hry Anno 1800, která je velmi oblíbená a nyní dostáváte další tři DLC, kde máte možnost rozšířit své impérium. Pro hraní je třeba vlastnit Anno 1800.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2123
380 Kč
Anno 1800 Season 3 Pass - PC
Neohodnoceno

Anno 1800

Anno 1800 je precizní budovatelská strategie orientovaná do 19. století a zároveň nejnovější pokračování kultovní herní série. V posledních letech byla série zaměřena spíše na futuristické období dálné budoucnosti, ale nejnovější díl se vydává cestou historie a průmyslové revoluce. Hra je propracovaná skutečně detailně jak z pohledu grafického, tak logického. Jak by se dalo očekávat, tvorbu svého impéria započnete na zelené louce, respektive v zeleném lese. Pak už je pouze na vás, kterým směrem budete své město a jeho obyvatele vést.


Nebývalá podívaná

Hra hned na první pohled zaujme svojí moderní grafikou s obrovským množstvím těch nejmenších detailů. Za zmínku stojí mimo jiné krásné zpracování divoké zvěře v lesích, větrem se pohupující stromy nebo vlnobití na mořském břehu. To ale není zdaleka vše! Jakmile postavíte první domy pro obyvatele, zůstanete opět v úžasu. Kolem domu totiž ihned začnou procházet nejrůzněji odění lidé, kupci s osly, selky s býky, hrající si děti i volně se pohybující domácí zvířata.


Všechno dává smysl

Při stavbě nových budov se budete často setkávat s množstvím omezujících podmínek, bez jejichž splnění zkrátka vysněnou budovu nepostavíte. I přestože vás tento způsob kontroly bude často obtěžovat, postupem času si uvědomíte, že nemá cenu vlastnit například pletací stav, když nemáte ovce, od kterých získáte vlnu. Hra je tedy z pohledu logičnosti a vzájemné návaznosti geniálně propracovaná.


Vybudujte impérium

Začátky mohou být zdlouhavé, ale jakmile vybudujete skutečně velké, bohaté a samostatné město, uvědomíte si, jak velký kus práce máte za sebou. V tu chvíli se již nebudete starat o takové drobnosti jako minimální produkce dřeva, množství nachytaných ryb a nastříhané vlny, ale začnete budovat ve velkém. Je poté zcela na vás, zda se uchýlíte k budování průmyslového města plného továren a laboratoří, nebo více kulturně založeného města s množstvím muzeí, divadel a zoologických zahrad.


Obchodní cesty

Pokud chcete být vůdcem silného města, musíte řešit i otázku cestování, importu a exportu. K tomu dobře poslouží zkušený diplomat, který dokáže s okolními městy vyjednat výhodné obchody. Uchýlit se ale můžete i k drancování a zabíjení, čímž si některé suroviny dokážete také obstarat. Dalším důvodem k vycestování může být honba za pokladem nebo za vzácným zvířetem, které umístíte do své zoo. Mezi poklady můžete nalézt množství historických cenností, které rozšíří sbírku vašeho muzea a výrazně se zvýší cestovní ruch, který přináší množství peněz do městské kasy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: uPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: