NBA 2K20 - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Další hra z legendární série basketbalových simulátorů - NBA 2K21 - nabídne rozsáhlá vylepšení grafického zpracování a hratelnosti, bohaté kompetitivní a komunitní online funkce a hluboké a různorodé herní módy. 

 
Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 3735
499 Kč
NBA 2K20 - PC
Neohodnoceno

NBA 2K21

 

Patříte mezi fanoušky basketbalu? Driblujte, střílejte na koš, přihrávejte svým spoluhráčům v basketbalovém simulátoru NBA 2K21, kterým společnost 2K Games navazuje na úspěšnou řadu autentických her z prostředí ligy NBA. Výjimečné grafické zpracování a zvukové efekty vytvoří u vás doma atmosféru jako ve sportovní hale.


Cesta na vrchol NBA

Převtělte se do nejlepších hráčů světa, jako je Damian Lillard a Ben Simmons, nebo si vytvořte vlastního hráče a probojujte se s ním až na vrchol severoamerické ligy NBA. Vyberte si z rozmanitých herních režimů a objevujte komunitní online funkce pro maximální zážitek ze hry. Trénujte sami, poměřte se s vašimi přáteli, nebo soupeřte o titul s dalšími hráči po síti.


Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Nevyplňujte toto pole:
nba2020 12.12.2021 13:48
HRajupárdnu. zkouším musím napsat,že nemá chybu. Z dálky palím strefím z 20 metru koš to predchudcum nepovedlo. Z15m koš strefím-. Kličky jsou lepší Pravý basket neuvěřiteelně baví
Odpovědět