The Sims 4 Moderní pánská móda

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin Origin - Aktivace

Proveďte revoluci v klasické módě s výbavou The Sims™ 4 Moderní pánská móda, která přináší přístupnou a podnětnou kolekci navrženou Stefanem Cookem. Nové koncepce tvarů pro přepracovanou tradiční pánskou módu s textiliemi a vzory, které jednotlivé jedinečné kousky přenesou do dnešního stylu.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 6700
179 Kč
The Sims 4 Moderní pánská móda
Neohodnoceno

The Sims 4 Moderní pánská móda

Proveďte revoluci v klasické módě s výbavou The Sims™ 4 Moderní pánská móda*, která přináší přístupnou a podnětnou kolekci navrženou Stefanem Cookem. Nové koncepce tvarů pro přepracovanou tradiční pánskou módu s textiliemi a vzory, které jednotlivé jedinečné kousky přenesou do dnešního stylu.


CHARAKTERISTIKA

Vylaďte Každou Maličkost — Doplňte svým Simíkům šatník módními kousky, které patří do každé skříně. Splývavé tvary dodají na zajímavosti každému úboru a zipy, průstřihy a záhyby vdechnou každodenním modelům špetku soudobého stylu.

Experimentujte Se Stylem — Tyto vytříbené a ne zcela tradiční styly křísí obyčejnou módu. Hrajte si s plisovanými a skládanými sukněmi
a svetry s mřížkováním nebo zkombinujte kultivované košilové šaty se stylovými mokasíny a dejte vzniknout slibné kultuře. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: