The Sims 4 Zahradní oáza

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin Origin - Aktivace

Proměňte střed domovů svých Simíků ve svěží zelený prostor inspirovaný marockými nádvořími s výbavou The Sims 4 Zahradní oáza! Odpočívejte u fontány, obdivujte dekorativní dlažbu a sbližujte svou rodinu v absolutní harmonii.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 6702
187 Kč
The Sims 4 Zahradní oáza
Neohodnoceno

The Sims 4 Zahradní oáza

Proměňte střed domovů svých Simíků ve svěží zelený prostor inspirovaný marockými nádvořími s výbavou The Sims™ 4 Zahradní oáza!* Odpočívejte u fontány, obdivujte dekorativní dlažbu a sbližujte svou rodinu v absolutní harmonii.

HLAVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

  • Vytvořte si vlastní oázu – Postavte si snové a stylové nádvoří určené po celou rodinu. Hrajte si s filigránovými designy, živými barvami a propracovanými vzory dlaždic a pak své výtvory dolaďte závěsnými lucernami, skvostnými textiliemi a tropickou květenou.
  • Užívejte si přírodu – Vychutnávejte si doma osvěžující vánek a jasné sluneční světlo a zachovejte si soukromí, což vám umožní nové sloupy, oblouky a nádherná dřevěná okna s krásným mřížkováním. Jde o to nejlepší z obou světů!
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: