Vážení zákazníci, mnohokrát se Vám omlouváme za případné vzniklé prodlevy v odeslání/vrácení objednávek, vzniklé kvůli technické odstávce. Předem Vám děkujeme za strpení na dokončení údržby a doručení produktů.

Anno History Collection - PC

Neohodnoceno

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Uplay-icon uPlay - Aktivace

V Anno History Collection si můžete zahrát a připomenout 4 legendární díly real time budovatelské strategie s důrazem na obchod a občasný boj, včetně mnoha bonusů. Vše je nyní kompletně aktualizované na moderní operační systémy a vaše města budou vypadat lépe než kdy dřív, a to díky rozlišení až 4k.

Dostupnost Skladem - dodání 2 až 3 hodiny (>5 ks)
Kód: 2189
320 Kč
Anno History Collection - PC
Neohodnoceno

Anno History Collection - PC

Zahrajte si (nebo znovu zahrajte) klasické simulace budování města a jejich doplňky, nyní plně aktualizované pro moderní operační systémy.

Díky Anno History Collection budou vaše města vypadat lépe než kdy dříve s rozlišením až 4K.

 

ANNO 1602

Znovu prožijte počátky série Anno s aktualizovaným a optimalizovaným modelem Anno 1602 a jeho rozšířením Nové ostrovy, nové dobrodružství. Nové ostrovy, nové dobrodružství - rozšiřující balíček Anno 1602 obsahuje více kampaní, plných výzev a další!

 

ANNO 1503

Ponořte se do klasické hry a dlouho ztraceného zážitku pro více hráčů v Anno 1503 a rozšiřujícím balíčku Treasures, Monsters & Pirates. Treasures, Monsters & Pirates - Anno 1503 rozšiřující balíček obsahuje 12 vzrušujících dalších scénářů pro jednoho hráče s různými úrovněmi obtížnosti, 3 další průběžné hraní a další bonusový obsah!

 

ANNO 1701

Znovuobjevte klasickou hratelnost první hry Anno ve 3D s rozšířením Anno 1701 a Sunken Dragon. Sunken Dragon - Anno 1701 datadisk je vzrušující kampaň pro 11 misí, světový editor, čtyři další postavy a další pro rozšíření vašeho herního zážitku!

 

ANNO 1404

Prožijte okouzlující hru skutečné klasické simulace budování města v Anno 1404 a Benátské expanzi. Benátky - rozšiřující balíček Anno 1404 obsahuje až 60 položek a 300 úkolů a přináší funkce, jako je obchodní závod, stravování ...

 

Máte uložený soubor z předchozích her?

Užijte si všechna vylepšení, jako je bezrámový okenní režim hry a vylepšené posouvání obrazovky, zatímco pokračujete v aktuálním hraní díky plné kompatibilitě ukládání!

 

Užijte si aktualizované a rozšířené funkce pro více hráčů - včetně vůbec prvního Anno 1503.

 

Toto vydání obsahuje také další obsah, včetně soundtracků a tapet, stejně jako logo společnosti a ornament pro Anno 1800.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: uPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: